Sandanski1.com

ВНИМАНИЕ! Настъпва отоплителният сезон! Правила за безопасност ВНИМАНИЕ! Настъпва отоплителният сезон! Правила за безопасност

Реставрация на православен храм ВИДЕО. Реставрация на православен храм "Свети Георги", град Сандански

ВИДЕО. Среща с Мартин Петров, този път след едногодишната му специализация в Япония ВИДЕО. Среща с Мартин Петров, този път след едногодишната му специализация в Япония

Планирани прекъсвани на електроснабдяването в Община Сандански, 17-20 септември

14 Sep 2018 :: Sandanski1.com

...

Община Сандански
На 17.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Дамяница: Склавска Река
На 17.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Лебница
На 17.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Лешница, Общ. Сандански: Местност Струма
На 17.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - САНДАНСКИ: 65334.201.132, 65334.71.49, ДОЛНИ ОРМАН;, КОЧО ЧИСТИМЕНСКИ, МЕСТНОСТ БОРУНА, Р-Н ИНДУСТРИАЛНА ЗОНА, Р-Н ИНДУСТРИАЛНА ЗОНА, Р-Н МТС, Р-Н НОВА ГАРА, СВОБОДА, СТОЮ ХАДЖИЕВ, СУХО ПОЛЕ
На 17.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Струма: Местност Полето, Песоците, Полето, Скалата
На 18.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Илинденци: Трета
На 18.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Плоски: ПоПИна Лъка, Тремошница, Тремощница
На 18.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Поленица: Димитър Благоев, Изгрев, Петър Берон, Стопанска
На 18.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Вихрен
На 18.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Лиляново: Местност ПоПИна Лъка, Местност Туричка Черква, Полатица, ПоПИна Лъка, ПоПИна Лъка - Лещака, ПоПИна Лъка-Лещака, Стожа, Туричка Черква
На 18.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Сандански: Александър Буйнов, Ангел Ташков, Асен Златаров, Асен Хадживасилев, Баба Тонка, Банска, Бачо Киро, Башлийца, Беласица, Берово, Бистрица, Божин Димов, Борис Сарафов, Братя Миладинови, България, Вардар, Васил Кънчев, Васил Левски, Вихрен, Воден, Връх Елен, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Казепов, Георги С Раковски, Георги Скрижовски, Горно Броди, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Даскал Козарев, Деспод Слав, Димитър Икономов, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Димо Хаджидимов, Еделвайс, Емануил Воскидович, Захари Стоянов, Иларион Макариополски, Илинден, Ильо Войвода, Индже Войвода, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Кожух, Кочо Чистименски, Крайречна, Крушево, Лагадина, Любен Каравелов, Македония, Малашевска, Мара Бунева, Мелник, Места, Местност 10-Ти Километър, Местност Беговица, Местност Мозговица, Местност ПоПИна Лъка, Местност Тремошница, Местност Туричка Черква, Местност Хано, Местност Четвърти Километър, Местност Чинар Куши, Метсност 4-Ти Километър, Надежда, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Карев, Огражден, Одрин, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К.Яворов, Перун, Перущица, Петър Берон, Петър Сарафов, ПИрин, Първи Май, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Пътно Управление, Р-Н Пътя На Хидрострой, Радецки, Райна Княгиня, Родопа, Роженски Манастир, Св.Св. Кирил И Методи, Св.Св.Козма И Дамян, Свети Врач, Свети Георги, Свобода, Сердика, Серес, Синаница, Сирма Войвода, СкоПИе, Славчо Ковачев, Славянка, Соколова Скала, Солидарност, Солунска, Спартак, Станке Димитров, Стефан Карчев, Стефан Стамболов, Стою Хаджиев, Струга, Струма, Таската Серски, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Цар Симеон, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански
На 18.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Лиляново: Местност ПоПИна Лъка, Местност Туричка Черква, ПоПИна Лъка, Попина Лъка - Лещака, ПоПИна Лъка-Лещака, Туричка Черква
На 18.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Сандански: Александър Буйнов, Ангел Ташков, Асен Златаров, Асен Хадживасилев, Баба Тонка, Банска, Бачо Киро, Башлийца, Беласица, Берово, Бистрица, Божин Димов, Борис Сарафов, Братя Миладинови, България, Вардар, Васил Кънчев, Васил Левски, Вихрен, Воден, Връх Елен, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Казепов, Георги С Раковски, Георги Скрижовски, Горно Броди, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Даскал Козарев, Деспод Слав, Димитър Икономов, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Димо Хаджидимов, Еделвайс, Емануил Воскидович, Захари Стоянов, Иларион Макариополски, Илинден, Ильо Войвода, Индже Войвода, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Кожух, Кочо Чистименски, Крайречна, Крушево, Лагадина, Любен Каравелов, Македония, Малашевска, Мара Бунева, Мелник, Места, Местност Беговица, Местност Мозговица, Местност ПоПИна Лъка, Местност Тремошница, Местност Туричка Черква, Надежда, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Карев, Огражден, Одрин, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К.Яворов, Перун, Перущица, Петър Берон, Петър Сарафов, ПИрин, Първи Май, Радецки, Райна Княгиня, Родопа, Роженски Манастир, Св.Св. Кирил И Методи, Св.Св.Козма И Дамян, Свети Врач, Свети Георги, Свобода, Сердика, Серес, Синаница, Сирма Войвода, СкоПИе, Славчо Ковачев, Славянка, Соколова Скала, Солидарност, Солунска, Спартак, Станке Димитров, Стефан Карчев, Стефан Стамболов, Стою Хаджиев, Струга, Струма, Таската Серски, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Цар Симеон, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански
На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Влахи: Вилна Зона Върбите, Върбите, Горните Ливади, Грънчарска Скала, Местност Върбите, Синаница, Средни Ливади, УПИ II, Кв.4 - В.З. Въбите
На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Илинденци: Боровец, Извън Регул./Р.Шашка/, Местност Боровец, Местност Врабча, Местност Врабче, Синаница, Тридесет И Втора, Тридесет И Шеста
На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Кресна: Върбите, Неуточнен Адрес, Синаница
На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Плоски: Ален Мак, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Долна Махала, Дружба, Еделвайс, Елово, Иван Козарев, Кокиче, Кочо Честименски, Лиляна Димитрова, Местност Валога, Местност Поручик Минков, Методи Христов, Мир, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Шипка, Явора
На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Сандански: Александър Буйнов, Асен Хадживасилев, Любен Каравелов, Местност Калинките, Местност Соколовец, Местност Ушите, Местност Хано, Неуточнен Адрес, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н ОПИтна Станция, Р-Н Пътно Управление, Р-Н Ушите, Р-Н Хано, Свобода
На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Плоски: Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Дружба, Иван Козарев, Кокиче, Методи Христов, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка
На 19.09.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ - Сандански: Банска, Георги Скрижовски, Македония, Местност Нишан Таши, Местност Паркова Зона, Младост, Р-Н Поленишки Път, Свобода
На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Ново Ходжово
На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Яново
На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 09:00 - 13:00 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Враня
На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Бельово
На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Голешово
На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Горно Спанчево
На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Катунци: Ангел Кънчев, Асен Лагадинов, Атанас Зайков, Бачо Киро, Бельовска Комуна, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Козепов, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Гьорче Петров, Даме Груев, Иван Вазов, Кочо Честименски, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Пейо К.Яворов, Петър Димитров, Стадиона, Стойо Хаджиев, Стоян Гущеров, Таската Врански, Юри Гагарин, Яне Сандански
На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Ковачево, Общ. Сандански
На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Кромидово: 038008, Местност Селището, Под Черквата, Реката
На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Левуново: 019012, VIII+437, Кв. 40, Банята, Беласица, Вихрен, Георги Сава Раковски, Главен Път Е-79, Гоце Делчев, Девети Май, Дружба, Иван Козарев, Изгрев, Илинден, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Кочо Лютата, Лавеле, Лозята, Местност Стопански Двор, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Октомври, Орловец, Осми Март, Отец Паисий, ПИрин, Победа, Стефан Караджа, Струма, Цар Самуил, Чавдарци, Черно Море, Шейново, Шипка, Яне Сандански
На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Ново Делчево: Георги Кирков, Местност Кантона, Местност Киселица
На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Ново Кономлади
На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Петрово, Общ. Сандански: Алибеговица, Местност Извора
На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - ПИрин: Местност Калугера
На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Сандански: Асен Хадживасилев, Васил Кънчев, Градски Парк, Идентификатор 65334.303.703, Иван Рилски, Местност Друма, Местност Паркова Зона, Никола Вапцаров, Св.Св. Кирил И Методи, Св.Св.Козма И Дамян, Свобода, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев
На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Хърсово, Общ. Сандански: Бегова Поляна
На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Черешница
На 20.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Катунци: Георги Сава Раковски
На 20.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Лехово
На 20.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - ПИперица
На 20.09.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ - Лешница, Общ. Сандански

Sandanski1.com :: e-mail: pr@sandanski1.com :: Skype: aceheart :: Mob.: 0879 314 041