Sandanski1.com

ВИДЕО. За бъдещия Клуб ЛИК в град Сандански ВИДЕО. За бъдещия Клуб ЛИК в град Сандански

Реставрация на православен храм ВИДЕО. Реставрация на православен храм "Свети Георги", град Сандански

ОФК Вихрен - град Сандански, организира футболен турнир за деца от пет възрастови групи ОФК "Вихрен" - град Сандански, организира футболен турнир за деца от пет възрастови групи

Планирани прекъсвани на електроснабдяването в Община Сандански, 8-12 октомври

05 Oct 2018 :: Sandanski1.com

...

Община Сандански  
На 08.10.2018 г. /11:45 - 12:00 ч.; 13:30 - 13:45 ч./ - Дамяница: 034018, Меснт. Кънлийца, Антон Иванов, Атанас Попадийн, Беласица, Вихрен, Волга, Гьорче Петров, Даме Груев, Иван Козарев, Ильо Войвода, Комсомолска, Кънлийца, местност Мело, местност Метлата, местност Тухларна, местност Чуката, Никола Вапцаров, П К Яворов, Пирин, Р-Н Жп Гара, Радецки, Струма, Черно Море, Шопов Гроб, Юрий Гагарин, Яне Сандански
На 08.10.2018 г. /11:45 - 12:00 ч.; 13:30 - 13:45 ч./ - Лешница, Общ. Сандански: Друма, местност Божанковица, местност Друма, Синаница
На 08.10.2018 г. /11:45 - 12:00 ч.; 13:30 - 13:45 ч./ - Поленица: Дабо, Мацкова Градина, местност Валога, местност Друма, местност Мацкова Градина
На 08.10.2018 г. /11:45 - 12:00 ч.; 13:30 - 13:45 ч./ - Сандански: местност Друма, местност Мацкова Градина, местност Хано, Неуточнен Адрес, Р-Н Главен път Е-79, Р-Н Мацкова Градина, Р-Н Пътно Управление, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Спас Харизанов, Стефан Стамболов
На 08.10.2018 г. /11:45 - 13:45 ч./ - Дамяница: 034018, Меснт. Кънлийца, Атанас Попадийн, Беласица, Вихрен, Волга, Даме Груев, Иван Козарев, Кънлийца, местност Чуката, Никола Вапцаров, П К Яворов, Шопов Гроб, Яне Сандански
На 08.10.2018 г. /11:45 - 13:45 ч.; 11:45 - 12:00 ч.; 13:30 - 13:45 ч./ - Ново Делчево: 033007, М. Купеница, Антон Попов, Беласица, Боровец, Братя Миладинови, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Кирков, Главен път Е-79, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Димчо Дебелянов, Здравец, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Иловицата, местност Кантона, местност Кънлийца, местност Шопов Гроб, Партизанска, Пейо Яворов, Погребите, Първи Май, Пътен Възел АМ Струма, Славянска, Студена Вода, Хаджи Димитър, Христо Смирненски
На 09.10.2018 г. /08:15 - 08:30 ч./ - Склаве: 7-ми Конгрес, Бялата Пръст, Гоце Делчев, Климент Охридски, Комсомолска, Марица, местност Вангелов Андък, местност Панаира, Отец Паисий, Партизанска, Първи Май
На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 12.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Бельово
На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 12.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Горно Спанчево
На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 12.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Враня
На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 12.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Голешово
На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 12.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Ковачево, Общ. Сандански
На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 12.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Кромидово: 038008, местност Селището, Под Черквата, Реката
На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 12.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Петрово, Общ. Сандански: Алибеговица, местност Извора
На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 12.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Пиперица
На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 12.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Пирин: местност Калугера
На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 12.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Черешница
На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 12.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Яново
На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 12.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Левуново: 019012, VIII+437, Кв. 40, Банята, Беласица, Вихрен, Георги Сава Раковски, Главен път Е-79, Гоце Делчев, Девети Май, Дружба, Иван Козарев, Изгрев, Илинден, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кочо Лютата, Лавеле, Лозята, местност Стопански Двор, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Октомври, Орловец, Осми Март, Отец Паисий, Пирин, Победа, Стефан Караджа, Струма, Цар Самуил, Чавдарци, Черно Море, Шейново, Шипка, Яне Сандански
На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 12.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Ново Делчево: Георги Кирков, местност Кантона, местност Киселица
На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 12.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Ново Кономлади
На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 12.10.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Сандански: Асен Хадживасилев, Васил Кънчев, Градски Парк, Идентификатор 65334. 303. 703, Иван Рилски, местност Друма, местност Паркова Зона, Никола Вапцаров, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев
На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 12.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Катунци: Ангел Кънчев, Асен Лагадинов, Атанас Зайков, Бачо Киро, Бельовска Комуна, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Козепов, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Гьорче Петров, Даме Груев, Иван Вазов, Кочо Честименски, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Пейо К. Яворов, Петър Димитров, Стадиона, Стойо Хаджиев, Стоян Гущеров, Таската Врански, Юри Гагарин, Яне Сандански
На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 12.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Лехово
На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 12.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Ново Ходжово
На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 12.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Хърсово, Общ. Сандански: Бегова Поляна
На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Горна Сушица
На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Ласкарево: 004056, местност Свети Спас
На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Виногради
На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Долени
На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Златолист, Общ. Сандански
На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Зорница, Общ. Сандански
На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Кърланово: Реката
На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Лозеница: Джигерица
На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Любовище
На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - МЕЛНИК: ПИ 00052, местност Реката
На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Рожен: местност Равнако, По Плана на Срожен Общ. Сандански
На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Сандански: Роженски Манастир
На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Склаве: 2 -97, Кв. 14, 7-ми Конгрес, Асен Лагадинов, Бялата Пръст, Веселин Бабалеев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Илинден, Климент Охридски, Комсомолска, Лале, Марица, местност Вангелов Андък, местност Панаира, местност Стопански Двор, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Лазаров, Отец Паисий, Партизанска, Пирин, Първи Май, Соколова Скала, Спартак, Черно Море
На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Спатово
На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Сугарево
На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Хотово: Баня, местност Света Петка, С. Хотово, Община Сандански
На 10.10.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 12.10.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./ - Кашина
На 10.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Ладарево: местност Църквата
На 10.10.2018 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Любовка: Краколеница
На 11.10.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ - Сандански: Вихрен, Грамос, Димо Хаджидимов, Иларион Макариополски, Индже Войвода, Пирин, Роженски Манастир, Свети Врач, Свобода, Солунска, Тодор Паница, Цар Самуил
На 12.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ - Враня: извън регулация, До С. Враня
На 12.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ - Лешница, Общ. Сандански: УПИ Vі-203, Кв. 23
На 12.10.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ - Сандански: Александър Буйнов, местност Друма
На 12.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ - Калиманци, Общ. Сандански
На 12.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ - Капатово
На 12.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ - Катунци: Асен Лагадинов, Бельовска Комуна, Бистрица, Васил Левски, Вела Пеева, Гьорче Петров, Димо Х. Димов, Еделвайс, Иван Вазов, Любен Каравелов, М. Раздол, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Опълченска, Петър Димитров, Район Мтс, Район Стопански Двор, Стадиона, Трети Март, Хан Крум, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Яне Сандански
На 12.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ - Петрово, Общ. Сандански: Втора, Главна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, извън регулацията, Мали Дол, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 12.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ - Хърсово, Общ. Сандански: 00061, Бели Брег, местност Падарката
На 12.10.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Сандански: Асен Хадживасилев, Васил Кънчев, Градски Парк, Идентификатор 65334. 303. 703, Иван Рилски, местност Паркова Зона, Никола Вапцаров, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев
На 12.10.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Сандански: Отец Ангел Столинчев, Полковник Дрангов

Sandanski1.com :: e-mail: pr@sandanski1.com :: Skype: aceheart :: Mob.: 0879 314 041