Sandanski1.com

ВИДЕО. За бъдещия Клуб ЛИК в град Сандански ВИДЕО. За бъдещия Клуб ЛИК в град Сандански

Реставрация на православен храм ВИДЕО. Реставрация на православен храм "Свети Георги", град Сандански

ОФК Вихрен - град Сандански, организира футболен турнир за деца от пет възрастови групи ОФК "Вихрен" - град Сандански, организира футболен турнир за деца от пет възрастови групи

Планирани прекъсвани на електроснабдяването в Община Сандански, 4-6 декември

30 Nov 2018 :: Sandanski1.com

...

Община Сандански
На 04.12.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 05.12.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Вълково: Барата, Ормана, С. Вълково, Община Сандански, УПИ V, Кв. I, УПИ І-127
На 04.12.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 05.12.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Игралище: Околовръстен Полигон
На 04.12.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 05.12.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Кръстилци
На 04.12.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 05.12.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Мелник: Мелник
На 04.12.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 05.12.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Никудин
На 04.12.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 05.12.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Палат
На 04.12.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 05.12.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Сандански: 65334, 104, 23, местност Речичка Река, местност Соколовец, Р-Н Главен път Е-79, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Стара Гара, Р-Н Топливо, Топорков Орман, Юрий Гагарин
На 04.12.2018 г. /08:45 - 12:00 ч./ - Ново Делчево: Братя Миладинови, Вела Пеева, Гео Милев, Георги Кирков, Главен път Е-79, Здравец, Иван Вазов, Кирил и Методий, Партизанска, Погребите, Славянска, Христо Смирненски
На 04.12.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./ На 05.12.2018 г. /15:15 - 16:30 ч./ - Влахи: Вилна Зона Върбите, Върбите, Горните Ливади, Грънчарска Скала, местност Върбите, Синаница, Средни Ливади, УПИ Іі, Кв. 4 - В. З. Въбите
На 04.12.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./ На 05.12.2018 г. /15:15 - 16:30 ч./ - Илинденци: Боровец, Извън Регул. /Р. Шашка/, местност Боровец, местност Врабча, местност Врабче, Синаница, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста
На 04.12.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./ На 05.12.2018 г. /15:15 - 16:30 ч./ - Кресна: Върбите, неуточнен адрес, Синаница
На 04.12.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./ На 05.12.2018 г. /15:15 - 16:30 ч./ - Плоски: Ален Мак, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Долна Махала, Дружба, Еделвайс, Елово, Иван Козарев, Кокиче, Кочо Честименски, Лиляна Димитрова, местност Валога, местност Поручик Минков, Методи Христов, Мир, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Шипка, Явора
На 04.12.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./ На 05.12.2018 г. /15:15 - 16:30 ч./ - Сандански: Александър Буйнов, Асен Хадживасилев, Любен Каравелов, местност Калинките, местност Соколовец, местност Ушите, местност Хано, неуточнен адрес, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Опитна Станция, Р-Н пътно Управление, Р-Н Ушите, Р-Н Хано, Свобода
На 04.12.2018 г. /12:30 - 16:15 ч./ - Сандански: Георги Бенковски, Георги Казепов, Княз Александър Батенберг, Лагадина, Любен Каравелов, Първи Май, Радецки, Свобода, Скопие, Станке Димитров, Теменуга
На 05.12.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Илинденци: Трета
На 05.12.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Лиляново: местност Попина Лъка, Попина Лъка, Попина Лъка - Лещака, Попина Лъка-Лещака
На 05.12.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Поленица: Димитър Благоев, Изгрев, Петър Берон
На 05.12.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Сандански: Александър Буйнов, Асен Златаров, Асен Хадживасилев, Банска, Башлийца, Берово, Бистрица, Борис Сарафов, България, Вардар, Васил Кънчев, Васил Левски, Вихрен, Воден, Връх Елен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Казепов, Георги С Раковски, Георги Скрижовски, Горно Броди, Гоце Делчев, Даскал Козарев, Деспод Слав, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Захари Стоянов, Иларион Макариополски, Илинден, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Кожух, Кочо Чистименски, Крайречна, Лагадина, Любен Каравелов, Македония, Малашевска, Мара Бунева, Мелник, Места, местност Попина Лъка, Надежда, Никола Вапцаров, Никола Карев, Огражден, Одрин, Опълченска, Осми Март, Панайот Волов, Перун, Пирин, Първи Май, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Козма и Дамян, Свети Врач, Свети Георги, Свобода, Сердика, Серес, Синаница, Скопие, Славянка, Соколова Скала, Солидарност, Солунска, Спартак, Станке Димитров, Стефан Карчев, Стефан Стамболов, Стою Хаджиев, Таската Серски, Тодор Паница, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Цар Симеон, Чудомир Кантарджиев, Шипка, Юрий Гагарин
На 05.12.2018 г. /09:15 - 12:00 ч.; 12:30 - 15:30 ч./ - Сандански: Бистрица, Генерал Гурко, Рила, Свобода, Сердика, Солидарност, Солунска, Стефан Стамболов, Шейново
На 06.12.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Сандански: Асен Хадживасилев, Георги Казепов, Еделвайс, Захари Стоянов, Одрин, Пирин, Свети Димитър, Свобода, Селището, Соколова Скала, Ушите, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина

Sandanski1.com :: e-mail: pr@sandanski1.com :: Skype: aceheart :: Mob.: 0879 314 041