#Язовир „Бели брег“, #Сандански. Просто е страшно! Боклук до боклук! Било мръсно и колеги сложиха 5 коша, за да се изхвърлят тези боклуци. Никой не си направи труда, да дойде и да види! Обещаха ни (Чистотата) големи контейнери, питаха си ушите! Снимките са само при единия кош. Срамно е, да ги снимам всички кошове. Никой не си направи труда, за да ги изхвърли!
Последни новини
петък, юни 12 - Сандански е домакин на XXXI Национален симпозиум по урология и ендоурология
- Спортното училище ще има зала за тренировки
- Община Струмяни бе домакин на международна среща по проект ELEVATE
- ДГ „Първи юни“ успешно приключи проект по програма „Еразъм+“ за иновативни методи в предучилищното образование
- Магазин Bora Street отвори врати в обновения ГУМ в Сандански
- Младежи от Сандански посетиха европейските институции в Брюксел
- Как се пишат числителни редни с цифри: Правила и най-чести грешки
- Младежки обмен между Фройденщат и Сандански укрепва европейското партньорство




