Вергов. Иван Вергов, 82-годишен. Дълги години командва боен отряд от 75 души, който се грижи за чистотата на град #Сандански. Това е мъничка част от разговора, който направихме днес в махалата му, около Първо училище. „Миехме денонощно, градът ухаеше на люляк, защото използвахме шампоан. В средата на 80-те години на XX век бяхме обявени за най-чистия град.“ Чуйте повече…
Последни новини
неделя, юни 7 - Как се пишат числителни редни с цифри: Правила и най-чести грешки
- Младежки обмен между Фройденщат и Сандански укрепва европейското партньорство
- След по-малко от два месеца: Гела отново събира България на 23-тото Гайдарско надсвирване и Събор на родовете
- Синдикат „Образование“: НВО след IV и X клас не носи полза и трябва да бъде премахнато
- Синдикат „Образование“ започва национално проучване за ръста на учителските заплати и готовността за протестни действия
- Изамама за 21 650 € в Ласкарево
- МБАЛ „Югозападна болница“ се сдоби с нов резервоар за медицински кислород
- Юни в Сандански – месец на концерти, фестивали и срещи под открито небе


