Община Струмяни спази традицията и отбеляза празника „Бабинден“ – традиционен български празник, посветен на родилната помощ, майчинството и новия живот.
От името на кмета на Община Струмяни г-н Емил Илиев, с искрени пожелания за здраве, късмет и щастливо детство, бяха поднесени красиви подаръци, за здраве на всички новородени бебета през 2025 година на територията на общината.
С този мил жест Община Струмяни за пореден път засвидетелства своята грижа и внимание към младите семейства и новия живот, който носи надежда и бъдеще за общността.


