Бъдещите първокласници от ДГ „Патиланци“, Микрево, бяха изпратени с емоционално тържество
На 29 май 2026 г. в залата на НЧ „Братя Миладинови“ в с. Микрево децата от подготвителната група на ДГ „Патиланци“ отпразнуваха своя незабравим празник „Довиждане, детска градина – здравей, училище!“.
С песни, танци, стихчета и много усмивки бъдещите първокласници показаха колко са пораснали и какво са научили през годините, прекарани в детската градина. Тържеството беше изпълнено с емоции и вълнение – мигове, които развълнуваха и децата, и техните родители, и учителите, които ги подкрепяха през целия им път.
Празникът се превърна в истински празник на детството – цветен, топъл и запомнящ се.
Скъпи деца, нека смело прекрачите училищния праг. Бъдете любознателни, упорити и уверени в себе си. Нека училището ви донесе нови знания, приятелства и успехи.
На добър час, бъдещи първокласници!


